Шановні покупці!

 

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

 

Повернення товару продавця BREND OUTLET наразі можна провести лише через відділення Нової Пошти!

 

Як повернути товар, придбаний в інтернет-магазині BREND OUTLET:

1. Заповнити та підписати «Заяву на повернення товару» (цей документ міститься в замовленні). Зверніть увагу, при заповненні заяви на повернення онлайн замовлення, ви маєте обов’язково вказати номер банківської карти, з якої Ви сплачували за це замовлення.
2. Повернути товар в оригінальній упаковці Новою Поштою, зі збереженням бірок, ярликів, етикеток. Зверніть увагу, через магазин Ви можете повернути як все замовлення, так і будь-яку кількість товарів з нього (наприклад, лише один). Для цього у заяві на повернення потрібно вказати, який саме товар повертаєте (його найменування, артикул, ціну).
3. Обмін товару здійснюється протягом 7 робочих днів, з моменту відправки замовлення покупцем.
4. Зарахування коштів після повернення інтернет-замовлення буде здійснено на банківську карту, з якої було здійснено оплату інтернет-замовлення (повернення за доставку не здійснюється), протягом 14 днів. Увага! Компенсація коштів за доставку відбувається лише у разі браку або помилки в комплектації замовлення (колір, розмір, модель). У решті випадків доставку повернення та обміну оплачує ВІДПРАВНИК (Покупець)

 

⟩⟩ Адреса для повернення:

Київська обл., м. Київ, відділення нової пошти №258 (вулиця Срібнокільска 3а)

+38 073 800 6 800

ФОП АМІР ЗАТАРІ (ЄДРПОУ 3407115891)

Сторона, що сплачує послуги:  

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ: Відправлення сплачує «ВІДПРАВНИК»

БРАК та НЕКОМПЛЕКТ: Відправлення сплачує «ОТРИМУВАЧ», безготівковий розрахунок

Оцінка вартості товару дорівнює вартості товару, який повертається

 

ВАЖЛИВО!

  • Якщо Ви повертаєте декілька різних замовлень, то потрібно оформити кожне повернення окремою товаро-транспортною накладною. Якщо Ви повертаєте декілька товарів із одного замовлення, то потрібно оформити повернення цих товарів однією товаро-транспортною накладною, вказавши в ній необхідну кількість місць.
  • Процедура повернення може затягнутися на невизначений термін в разі відправки повернення на будь-яку іншу адресу, крім Адреси для повернення, або неправильно заповненої Заяви на поверненя. 
  • Якщо ви повертаєте акційний товар, то поверненню підлягає весь акційний товар у разі коли: - за одну ціну пропонується кілька товарів; - при реалізації однієї продукції надається право одержати іншу продукцію за зниженою ціною; - при реалізації продукції надається право одержати продукцію за зниженою ціною за умови придбання кількох товарів одночасно. Повернення придбаних таким чином товарів відбувається протягом 14-ти календарних днів з дня його/їх придбання і здійснюється за умови одночасного повернення таких акційних товарів. Повернення коштів здійснюється впродовж 30 днів з дати подачі заявки.
  • Повернення грошей за доставку здійснюється тільки в разі отримання товару із дефектами.
  • У разі часткового повернення товарів з замовлення, на яке ви отримали безкоштовну доставку, вартість доставки буде списана з вартості повернення

 

 

На жаль, ми не зможемо прийняти повернення в таких випадках:

 

- Минуло понад 14 днів з моменту отримання товару

- За відсутності заповненої «Заяви на повернення товару»

- При неповній комплектації повернення: відсутності упаковки, в якій товар був доставлений, ярликів, етикеток та ін.

- Якщо товари були у вжитку

 

Шкода, але ми не зможемо оформити повернення на:

- парфумерно-косметичні засоби;

- гребінці;

- рукавички;

- ювелірні вироби з дорогоцінних металів;

- спідню та постільну білизну;

- панчішно-шкарпеткові вироби;

- товари в аерозольній упаковці.

 

Весь перелік товарів, які не підлягають поверненню, визначений Постановою Кабінета Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. Заміна бракованого товару Якщо ви отримали товар із заводським дефектом, який не підлягає ремонту, ми обов’язково його обміняємо на одиницю відповідної якості або повернемо кошти. Для обміну бракованого товару або у випадку втрати/пошкодження документів на повернення, зверніться за телефоном 073 800 6 800 або напишіть на електронну пошту [email protected]